21 maja 1970

The Black Reaper
Fałszywe Imię: Mikael
Fałszywe Nazwisko: Crowe
Prawdziwe Imię: Nieznane
Kryptonim: Black Reaper - BR001
Płeć: Mężczyzna
Fałszywa Rasa: Homunkulus
Prawdziwa Rasa: Kontraktor
Data Urodzenia: Wczesny Sierpień
Wiek: 27 lat
Kolor Oczu: Ciemnoniebieski
Kolor włosów: Czarny
Wzrost: 181 cm
Okupacja: Phyoen
Zawód: Prace Dorywcze


Gdy przez przypadek wpadniesz na kogoś z taką twarzą na ulicy, od razu będzie ci dane przekonać się że to miły i dość nieśmiały młody mężczyzna. Gdy rozpoczniesz temat uraczy cię miłym dialogiem, jeśli będziesz potrzebować małej przysługi to ją otrzymasz. Chętnie cię wysłucha i spróbuje doradzić. Nie ważne jak wyczulone są twoje zmysły i jak bardzo przenikliwy instynkt, dla ciebie to po prostu naturalnie dobra osoba. Tak jak przypada na zawodowce - idealna maska.
Mikael to pozbawiony emocji, zimny i profesjonalny zabójca który zna się na swojej pracy. Przejawia bezgraniczną racjonalność nie dlatego, choć po części, że jest kontraktorem a dlatego że człowiek idąc przez życie się zmienia. Choć W rzeczywistości posiada emocje które niekiedy kierują jego zachowaniami i przygłuszają te racjonalność co niezbyt pasuje do kontraktora. Jego prawdziwe oblicze jest tajemnicze, ponure i czarne jak jego ubiór. Odzywa się tylko kiedy jest to absolutnie niezbędne. Nie licz na jego szczery uśmiech. Dla pozorów anonimowości pracuje w różnych dziedzinach od kelnera po sprzątacza a w prawdzie pracuje dla syndykatu o nazwie "Black Rose", którego przewodnicząca jako jedyna zna jego prawdziwe imię.


Jak zostało wspomniane wcześniej Mikael jest kontraktorem - człowiekiem który podpisał kontrakt z gwiazdą. Osoby te otrzymują unikalną moc po której wykorzystaniu muszą uregulować ustaloną zapłatę, w przeciwnym razie zginąć. Gdy stajesz się kontraktorem zmienia się twój charakter i nie polegasz już na emocjach a na zimnej kalkulacji. Mocą Mikael'a jest wytwarzanie elektryczności w różnych natężeniach ale jest i w stanie absorbować elektryczność oraz wpływać za jej pomocą na budowę molekularną przedmiotów. Wystarczy by złapał cię dobrze tylko na chwilę, a skończysz martwy, w najlepszym wypadku jedynie sparaliżowany. Jako że spłacił swój kontrakt już w całości, nie musi go spłacać po każdym użyciu mocy.

Lecz nie zawsze był on kontraktorem, a jego praca nie zmieniła się zbytnio od czasu kiedy nim został. Jego refleks oraz szybkość sprawiają że jest niczym błyskawica. Jest ekspertem w walce wręcz a w połączeniu z atutem prędkości i bez swojej mocy oraz broni jest niebezpiecznym przeciwnikiem. Potrafi w równym stopniu co rozdawać kopniaki posługiwać się sztyletami oraz lekką bronią palną. Mimo że jest tak czyś jak człowiekiem, nie warto na niego patrzeć w ten sposób. Mikael ma w sobie silne źródło korupcji które oddziałuje na jego ciało i umysł. Przez nie jego rany szybciej się leczą, ale w momentach szczerej słabości zamienia się w prawdziwego potwora.

W skład jego ekwipunku wchodzi czarny płaszcz który w połączeniu z jego mocą staje się kuloodporny i ognioodporny, sztylety, maska oraz pas z wytrzymałym i elastycznym drutem z karabinkiem którego używa do przemieszczania się ale i też do zadawania śmiertelnych porażeń na dystans.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz