29 czerwca 1970

ObliczeImię: Eizen
Nazwisko: Darkling
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Spaczony Smok / Posiadacz Starszej Krwi
Data Urodzenia: Nieznana
Wiek: Nieznany
Kolor Oczu: Błękitne
Kolor Włosów: Czarne, lekka siwizna
Wzrost: 189 cm
Okupacja: Cledo
Zawód: Miejski Doktor
Eizen z natury jest wyrozumiałą i ciepłą osobą, jak na dobrego lekarza wypada. Jeśli jednak zobaczysz go po raz pierwszy gdzie indziej niż w gabinecie, ubranego w dość stary szary płaszcz, z równie wysłużonym tricornie na głowie oraz z bandaną zakrywającą twarz pomyślisz że jest jakimś najemnikiem przynoszącym kłopoty. Chociaż możesz usłyszeć od miejscowych że nie lubi on ludzi a wręcz nimi gardzi. Na potwierdzenie swoich słów powołają się na dotkliwe blizny na ciele jego niewolnicy których podobno sam jest sprawcą. Warto również dodać że wspomniana niewolnica towarzyszy mu praktycznie cały czas i wygląda na zadbaną. Zdarza się, rzadko lecz zdarza się, że uderzy ją w miejscu publicznym za niesubordynację. Możliwe że ta nie często zdarzająca się sytuacja jest źródłem tych plotek.


Pracą Eizen'a, jak już zostało wspomniane, jest prowadzenie miejskiej kliniki w Cledo. Jako że cierpi na dokuczliwą insomnie przyjmuje pacjentów przez całą dobę. Nikt nie wie gdzie posiadł swoją wiedzę medyczną a jako że nie posiada znajomych którzy by rozsiewali tą informację, spytać się trzeba bezpośrednio jego, na co nie odpowiada wprost bądź wcale. W leczeniu swoich pacjentów wspomaga się alchemią na której zna się całkiem dobrze.


Eizen jest w prawdzie smokiem niezdolnym do opuszczenia swojej ludzkiej postaci. W jego żyłach płynie Starsza Krew która jest temu winna. Jako smok posiada nadnaturalną siłę, dużą odporność na magię, elementy i wytrzymałe ciało. Dzięki Starszej Krwi jest zwinny oraz posiada zdolność do szybkiej regeneracji. Nie jest też już dzięki niej zdolny do wykorzystywania magii jednak zamiast niej posiadł moc pozwalającą mu zdominować domenę Mroku.Na potrzebę swoich tajnych działań posiada swój zaufany oręż przypominający duży przerażający tasak z ruchomym ostrzem za pomocą którego ściął wiele łbów. Lecz nie jest obeznany w posługiwaniu się tylko nim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz