1 stycznia 2000


Potrafi manipulować krwią, niezależne jest to od jej gęstości,  tego, gdzie ona się znajduje czy tego do kogo należy. Umiejętność ta jest nie tylko przydatna podczas walki, czy zwyczajnej obrony, ale i również w celu wykrywania wrogów, pomoc w regeneracji ciała czy leczeniu ran. Sama umiejętności tej używała na sobie dość często, jeśli chodziło o zlepianie ran, czy wyjmowaniu z nich przedmiotów i to właściwie na sobie nauczyła się jej w pewnym stopniu używać. 
Dzięki manipulacji krwi potrafi również zmusić czyjś organizm do tego, by poruszał się czy robił to, czego ona w danym momencie oczekuje. Mimo to, potrzeba jest do tego rozległa wiedza medyczna, gdyż przez jeden nieodpowiedni ruch w ciele ofiary, ta może po prostu umrzeć nie tylko przez niedokrwienie, ale i zbyt mocne zmniejszenie żył, zaprzestanie pracy serca i wiele innych, medycznych przypadków.
Z ciecz tej potrafi utworzyć również broń, tarcze, przez zwiększanie jej gęstości czy krzepnięciu. 
Przy każdym użyciu tej umiejętności na żywej istocie, ta może albo cierpieć katusze, bądź wogóle nie poczuć manipulacji zewnętrznych sił na jej organizm i jest to uzależnione od stanu psychicznego oraz zamiarów. 
Umiejętność ta jednak jest ściśle powiązana z samą Mel. Wszystko zależy od jej stanu zdrowia, psychicznego czy fizycznego, więc w niektórych warunkach nie potrafi po prostu jej używać, a zwiększone jej działanie zauważyła pod wpływem silnych bodźców zewnętrznych. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz