sobota, 1 stycznia 2000

Powiązania

Christopher i Lux Miroki
lata duchowo; 5 fizycznie — Mieszanka upadłego i nefilima — Dzieci

Wraz z dniem, w którym się pojawili, od razu zawrócili jej w głowie. Do tej pory nie może się napatrzeć na swoje dwa aniołki, które teraz stanowią jedyny sens jej życia i mimo, że tak bardzo przypominają ojca, nie mogłaby sobie wyobrazić bez nich życia. Często nie śpi po nocach przez obawę, że mogłaby je stracić, mając wrażenie że ich pojawienie się było jednym ze szczęśliwych snów, które zaraz znikną, a ona znów obudzi się zupełnie sama.

Kuro Imito
130 lat — Nefilim — Brat

Wieczna mieszanina różnych uczuć i emocji, które z coraz to kolejnym spotkaniem ścierają się o siebie coraz mocniej, tworząc wybuchową i niebezpieczną mieszankę. Uraza chowana w oczach, coraz większa niechęć potęgowana myślą, że nie różnią się od siebie aż tak bardzo. Jak to mówią- z rodziną tylko dobrze na zdjęciach, a w ich przypadku jest to w stu procentach trafne stwierdzenie.

Yumi Imito
10 lat  — Medium — Bratanek

Już nie są tak blisko, jak kiedyś, gdy Melanie była jedną z osób, której zaufał. Doskonale widzi jak podąża drogą swojego ojca, choć czasem można dostrzec moment, gdy na nowo staje się tym wesołym sześciolatkiem, którego poznała przed laty i ma wrażenie, że ten chłopiec którego uwielbiała, znów powróci.

Nari
20 lat — Kapłanka — Przyjaciółka

Nieśmiałe spojrzenie, niewypowiadane słowa i zaróżowione poliki, gdy pojawiała się nie daleko niej. Na początku, owszem, nie zwracała na to uwagi, dopiero później spostrzegła jak zagryza swoje zaróżowione wargi i jak chętnie lgnie w jej ramiona, gdy tylko nadarzyła się do tego okazja. Podobno miała być tylko jej obrońcą, wszystko przeistoczyło się w głęboką i wierną przyjaźń i obietnice, jakie czarnula starała się spełnić. Zanim się spostrzegła, wpadła w sidła jej błękitnych oczu, została zniewolona przez uczucia, jakich dziewczyna tak naprawdę nie odwzajemniała. Głęboko żałuje chwili, gdy tylko pokazała swoją słabość i otworzyłą przed nią serce, nie jak przed przyjacielem, a jak przed kobietą którą mogłaby w stanie prawdziwie pokochać.

Niklaus
22 lata  — Piaskowy dziadek  — Przyjaciel

Nie spodziewała się, że po tylu latach mogłaby przyznać, że stał się dla niej prawdziwym przyjacielem. Kiedyś niejednokrotnie ranił ją swoimi słowami, jak nikt potrafił trafić w najczulszy punkt i niejednokrotnie miała ochotę zakończyć to wszystko, zanim oboje nie rzucą się sobie do gardeł. Lecz teraz, gdy powrócił na nowo po latach przerwy, już wie że było warto przechodzić to całe piekło widząc w jakim kierunku rozwinęła się ich znajomość.
Udręką jest dla niej świadomość, że mimo głębokich chęci by całkowicie się przed nim otworzyć, boi się zrobić krok w tym kierunku, by nie stracić jednej z ważniejszych osób.

Shiro
28 lat — Mieszanka człowieka i nadprzyrodzonego — Przyjaciel

Na początku była nienawiść, tak wielka, że oboje byli w stanie bez mrugnięcia oka strzelić sobie w głowę. Coś się zmieniło, gdy jeden drugiemu uratował życie, podczas walk, gdy oboje już szykowali się na śmierć. Doskonale pamięta moment, gdy po raz pierwszy docenił jej starania i pierwszy, niepewny uśmiech wysłany w jej stronę.
Teraz nie wyobrażają sobie momentu, gdy w jakikolwiek sposób mieli się rozstać i zostawić jeden drugiego na pastwę losu. Czysta nienawiść zmieniła się w szczerą troskę o drugą osobę, przez co stali się dla siebie drogimi przyjaciółmi.

Rima
25 lat — Mieszaniec  Przyjaciółka

Wredna, zbyt pewna siebie, arogancka, często irytująca i głośna... Ale i tak nie mogłaby wytrzymać choćby tygodnia bez zamienienia z nią jednego zdania. Przy niej czuje się trochę jak dawnej i to ona pomaga otwierać się jej przed światem, przed którym zamknęła się w szczelnej skorupie. Dziewczyna jest jedną z niewielu, która potrafi wyprowadzić ją z równowagi w każdy możliwy sposób, ale i tak uważa ją za swoją kompankę.

Yami
Upadły anioł — Dawny ukochany i ojciec dzieci

Koszmar, jaki gnębi ją po nocach. Za każdym razem, gdy tylko zgasza światło, nie może wyzbyć się wrażenia, że ten tylko czeka na jej potknięcie. Teraz określiłaby go błędem życia, pomyłką, za jaką teraz musi płacić cenę w postaci złamanego serca i niechęci do jakichkolwiek zbliżeń. Kiedyś płakała po nocach, gdy ten zniknął bez śladu zaraz po narodzinach dzieci, czy później, gdy odszedł już na zawsze pozostawiając ich samych. Pięć lat temu oddałaby mu całą siebie, teraz najchętniej skrzywdziłaby go tak, by poczuł się tak samo jak ona lata wcześniej.

Akela Cadogan
19 lat —Wilkołak — Koleżanka

Pierwsze, faktyczne spotkanie nie zapowiadało ani długiego, ani przyjaznego spędzania ze sobą czasu. Los jednak bywa przewrotny, bo niedługo po nieprzyjemnym incydencie, te nie dość że bawiły się razem na jednej z imprez, to przemierzyły ze sobą nie mały kawałek drogi przez obcą i odległą krainę. Może nie pałają do siebie przyjacielską, wielką miłością, ale po prostu są zwykłymi koleżankami i jak na razie, obu to wystarczy.

Uzi/ Mick
25 lat — Detector — Szef

Na posyłane przez niego uśmiechy reaguje praktycznie tak samo jak na początku znajomości, nie chcąc dopuścić do wiadomości, że jednak ktoś się nią interesuje. Choć nie ukrywa przed nim faktu, że lubi spędzać z nim czas nie tylko na strzelaniu, ale i wyjściu na szybką kawę po pracy. Mimo wszystko nie chce wychodzić poza przyjacielskie stosunki, cały czas mając w głowie to, że nie powinna zajmować się nikim innym niż swoimi dziećmi.

Febe
724 lata — Meduza — Niedoszła szwagierka

Kobieta, która swoim pojawieniem się w życiu jej rodziny, wywołała nie małą i nie jedną burzę. Może i na początku nie darzyła jej zbyt wielkim entuzjazmem i nie chciała przyjąć do wiadomości że wtargnęła w buciorach do życia jej brata, lecz teraz może śmiało powiedzieć, że jest częścią tej dziwnej i pogmatwanej rodziny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz