sobota, 1 stycznia 2000

Wygląd

Nie należy do osób, które pokazują swoje zgrabne ciało czy jakoś specjalnie je podkreśla. To nie tak, że pod eleganckimi koszulami pod samą szyję, kryją się obwisłe fałdy tłuszczu czy rozstępy, wręcz przeciwnie. 
Dziewczyna pochwalić się może dość sporym biustem oraz szerokimi biodrami, które widoczne są na pierwszy rzut oka. Ma wyrzeźbione przez ćwiczenia, giętkie i przede wszystkim młode ciało, które stara trzymać w jak najlepszej kondycji. Do wszystkiego dochodzą długie nogi, na które naciąga najczęściej zwykłe jeansy oraz trampki, zależnie od tego co ma w danym dniu do zrobienia. 
Wątłe ramiona oraz długa szyja zakryte są ciągle przez jej wiecznie rozpuszczone, czarne włosy sięgające do połowy tyłka i spina je bardzo rzadko. Nie nosi żadnych ozdób prócz dwóch wisiorów, które chowa za koszulę. Nie używa makijażu, a nawet jeśli już go robi to jedynie jest to lekki muśnięcie ust pomadką czy zaróżowienie czymś polików. Gęste, długie rzęsy zakrywają jej ciemne oczy i tą cechę w swoim wyglądzie ceni sobie najbardziej, włącznie z naprawdę bladą skórą odziedziczoną po matce. Najbardziej jednak przeszkadzają jej dwie, dość spore blizny, których szczerze nienawidzi. Jedna z nich mieści się między obojczykiem a szyją, druga na wewnętrznej stronie uda, na jego wyższych partiach. Obie są dość charakterystyczne, bo są pozostałością po postrzałach. Nie ma żadnych kolczyków, prócz dziurek w uszach, choć planuje ich kilka.
Jest dość wysoka, bo mierzy sobie metr sześćdziesiąt dziewięć centymetrów oraz waży około pięćdziesieciu pięciu kilogramów, co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka. Wygląda o wiele drobniej, a jej delikatna uroda tylko dopełnia wszystkiego w ten pozytywny sposób. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz