BEHIND THE CURTAIN
→ Witamy w Mortiel i życzymy dobrej zabawy!
kredyty
Obecny szablon został wykonany na specjalne zamówienie dla bloga Behind the Curtain i tak długo, jak długo administracja zdecyduje się go używać jest wyłączną własnością strony oraz jej autorek. Wszelkie prawa do szaty graficznej są zastrzeżone, zabrania się więc kopiowania, wymieniania i rozpowszechniania któregokolwiek z jej elementów do użytku prywatnego lub publicznego, a także przywłaszczania sobie jej w całości bez wiedzy i wcześniejszej zgody. Szablon powstał na bazie systemowej Podróże i został przystosowany do układu trójkolumnowego przy pomocy prac artystycznych, kodów oraz innych części oznaczonych wyłącznie wolną licencją.

Tło bloga zostało zapożyczone ze strony internetowej Subtle Patterns, a digital arty w nagłówku z wallup oraz mbtskoudsalg. Podziękowania za czcionki należą się Google Fonts, a także Linearicons, które udostępniło darmowy pakiet ikonek. W kodowaniu i efektach pomogła (w przypadku okienek Pop-up) instrukcja Rinne Lasair oraz strony takie jak Code My UI oraz CSS-Tricks, z których autorka szablonu zaczerpnęła inspiracje.
X

Meliodas - Czego chcieć więcej?

Meliodas | Demon | syn Belzebuba | 3000 lat | 152 cm wzrostu | 48 kg | Blond czupryna i zielone oczy (czarne w przypadku uruchomienia demonicznej mocy) | nieludzka siła oraz zwinność | brak odporności na choroby czy problemy sercowe | jego ulubiona broń - miecz nieco większy od niego samego | jest leworęczny

50 RZECZY DO ZROBIENIA ZANIM ZEJDZIE Z TEGO ŚWIATA:1. Zgładzić klan demonów (dop: ze szczególnym okrucieństwem potraktować ojca).
2. Posmakować wszystkich piw dostępnych na świecie.
3. Wyprodukować unikatowe piwo.
4. Pozbyć się emocji (dop.: tylko przeszkadzają w wykonaniu planu).
5. Wysłać wszystkich swoich podopiecznych na uniwerek.
6. Nauczyć się korzystać z komputera w stopniu zadowalającym.
7. Kupić telefon komórkowy.
8. Umówić się na randkę (dop.: chyba dość już żałoby)
9. Zwiedzić Afrykę (dop.: polepszyć ich warunki życia)
10. Spisać historię świata i wzbogacić się na niej (dop.: jakby już nie miał wystarczającej ilości na swym koncie).
11. Nauczyć się prowadzić samochód.
12. Przestać mieszać się w problemy innych.
13. Wytłumić w sobie bezinteresowność.
14. Spróbować wszystkich wytworów z truskawkami.
15. Zjeść haggis.
16. Rozsmakować się w szkockiej whiskey. 
17. Remont generalny swojego rozpadającego się lokum.
18. Posmakować każdej czekolady dostępnej na świecie i wybrać tę najlepszą.
19. Zbratać się ze smokiem.
20. Zdobyć wiedzę dotyczącą technologii.
21. Wypić gorącą czekoladę domowej roboty.
22. Nauczyć się gotować na poziomie Magdy Gessler. 
23. Piknik z dziczyzną w tle (aż ślinka mu cieknie na samą myśl).
24. ???

A PONAD TO:
- Nigdy się nie upija.
- Ma swoje grono przyjaciół od kielicha.
- Uwielbia grać w karty (choć nie zawsze wygrywa).
- Swoich podopiecznych traktuje jak własną rodzinę.
-Prowadzi szkołę w opuszczonym magazynie (który przystosował do tego zadania). 
- Po godzinach para się nielegalnymi zleceniami (mimo wszystko nie potrafi oszukać swej natury - tydzień bez morderstwa należy do tygodnia straconego) lub pije w swym ulubionym barze na obrzeżach Girie.
- Czasem można go spotkać w Gildii, gdzie przychodzi na herbatę i dobrą strawę (mimo wszystko nie znosi gotować tylko dla siebie). 
- Uwielbia spędzać czas na otwartej przestrzeni, a obserwacja nieba to jego hobby.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

czat
newstiel
Gorące nowinki? Hałasy u sąsiadów? Tajemnicze zachowania? Donoście o wszystkim! Halinka sprawdzi każdą, nawet najpikantniejszą plotkę!

Zauważyłeś/aś coś ciekawego? Jakiś pikantny romansik? Zdrada na boku? Może słyszałeś/aś coś na temat zaginionej osoby albo wiesz dlaczego Pani Grażyna chodzi ostatnio z głową w chmurach? Tak?! Czy jesteś pewien/na źródeł swoich informacji? Czy są prawdziwe? Nie? No i co z tego! Jak to mówią, każda plotka ma w sobie ziarenko prawdy! Nie pozwól, aby to biedne, maluśkie ziarenko nie wykiełkowało! ♦ Plotki może dodawać każdy współautor Behind The Curtain.

♦ Proponujemy dodawać owe rzekomo prawdziwe informacje z anonimowego konta.

♦ Mile widziane są także dyskusje i rozwinięcia danej plotki!

Zostań naszą Grażynką
lub Halinką!

klik
09.02.2018Numer#1 → Jestem niezwykle wzruszony mogąc oddać ten pierwszy numer miesięcznika w Wasze ręce.

13.02.2018Numer#1.5 → Za parę godzin czekają nas Walentynki. Święto Zakochanych. Tego dnia kawiarnie na całym świecie pękają w szwach, kwiaciarnie przeżywają oblężenie, a sklepy zasypują Nas pełną gamą czerwonych serduszek, słodkich misiaczków i innych gadżetów. Mortiel nie stanowi wyjątku!

04.03.2018Numer#2Wyniki walentynkowego konkursu. To drugi numer naszego magazynu Newstiel.

18.03.2018Numer#3Nadciąga chmura gradowa! Śnieżyca już za nami, na dworze cieplutko, wreszcie można zrzucić te zimowe płaszcze i schować je w kąt.

30.03.2018Numer#4 → Marzec dobiega końca. Wiosna za progiem, a wraz z nią Wielkanoc i nie tylko! Z tej okazji Nasza Redakcja pragnie życzyć Wam wszystkim najlepszych świąt jakie możecie sobie wyobrazić. Wypocznijcie i bawcie się dobrze!

03.06.2018Numer#5Czas ucieka jak szalony! Jeszcze niedawno martwiliśmy się o to czy nasze pisemko ma sens, a teraz (nie chwaląc się wcale) jesteśmy najbardziej rozchwytywanym czasopismem na rynku!

07.08.2018Numer#6LOST Na wstępie pragniemy przeprosić za sporą przerwę w wydaniu, jednak sytuacja w Mortiel nie pozwalała nam skupić się na stworzeniu nowego materiału. Jesteście ciekawi co dzieje się w naszej krainie?
x