13 czerwca 2010

all these friends, come and gone - made me the man I've become


Febe
Jesteś niezwykła. Jesteś spełnieniem moich marzeń, ostoją, szczęściem, powodem, dla którego chcę otworzyć oczy o poranku. Jesteś kobietą, do której zawsze chcę wracać. Kocham Cię. Kocham Twoje…nasze dzieci. Kocham każdy dzień, kiedy mogę być przy was.  Nigdy nie czułem się tak dobrze, podarowałaś mi nowe życie. Chcę abyście byli bezpieczni, aby wasze serca radowały się tak samo jak moje. Zrobię dla Ciebie wszystko, rozumiesz? Wszystko.  Spędź ze mną resztę życia, wieczność. Nie chce jej dzielić z nikim innym.


Ninath Caemfhaer
Jesteś dobrą przyjaciółką, chociaż za często próbujesz udowodnić, że nie potrzebujesz niczyjej pomocy, że dasz sobie ze wszystkim radę sama. Cholera. Dobrze wiesz, że nie dasz. Jesteś taka jak my wszyscy tutaj. Masz za sobą niezłe gówno, które skrzętnie maskujesz pod tą cyniczną, wyniosłą maską, ale wiesz co? Ja jestem w tym lepszy, zawsze będę lepszym aktorem niż ty. Pogódź się z tym i bądź milsza dla reszty facetów, bo zaczną gadać, że jesteś lesbijką, a ja nie będę zaprzeczać. 

Podobny obraz
Ray 
Chciałbyś być taki ja? Beznadziejny pomysł. Bądź sobą. Nie zapominaj kim jesteś i miej własny plan na siebie. To moja najważniejsza lekcja i nie licz, że kiedykolwiek ją jeszcze powtórzę, szczeniaku. Teraz powinieneś wziąć się do roboty i ciężko trenować, dopóki nie będziesz w stanie pływać we własnym pocie. Dlaczego? Bo ja tak powiedziałem, a nazywasz mnie swoim wujkiem. No to jako Twój, jakże wspaniały i niezwykle przystojny stryj, przypominam Ci, że rodziny się trzeba słuchać. A wuj, to wuj! 
Stand up if you feel ashamed
You are not alone when you hurt this way

Znalezione obrazy dla zapytania weak tumblr gif
Glen Raider

Jesteś słaby, ciekawski i głośny. Po prostu prosisz się o śmierć i to w dość groteskowy sposób. Za cholerę nie wiem dlaczego, ale mimo wszystko widzę w Tobie coś wartego uwagi, nawet jeżeli jesteś potomkiem moich katów. Cóż, w końcu Ty to nie oni. Nie oczekuj jednak ode mnie współczucia. Nawet jeżeli istnieje tysiąc dobrych ludzi, znajdzie się dziesięć tysięcy, którzy będą chcieli sobie podporządkować takich jak ja. Udowodnisz mi, że się mylę? A może jesteś na to za słaby? 

Znalezione obrazy dla zapytania iron bull gif
Aaron
Jesteśmy identyczni, dobrze o tym wiesz. Znamy wszystkie swoje sekrety, a te są bezpieczne nawet, gdy pijani na umór po ciężkiej bójce idziemy obrobić sobie nawzajem rzyci. Mogę powierzyć Ci wszystko, bo wiem, że zatroszczysz się o moje dobra jak o swoje. Brzmię zbyt ckliwie? Widzisz, Byku, nasza przyjaźń mnie rozczula. Jestem Ci za nią wdzięczny. Ale nigdy Ci tego nie powiem, tylko udowodnię, broniąc twojego wielkiego jak stodoła zadka przed krwiożerczym bazyliszkiem. Z czegoś w końcu musimy żyć. I pić. Prawda? 
You make me feel invincible
Earthquake, powerful
Just like a tidal wave


Bannar Firestone
Szkoda, że przeszedłeś na emeryturę. Naprawdę. Uwielbiałem słuchać twoich zbereźnych komentarzy na temat każdej minionej kobiety. Twoich toporów też mi czasem brakuje, potrafiły zrobić dobrą robotę.  Tyle dobrego w tej twojej zasranej emeryturze, że nadal robisz w Gildii i mogę przynajmniej podręczyć Cię opowieściami o przelewającej się za złoto, które liczysz krwi, albo porozmawiać z Tobą o rodzinie. Miałeś rację, było warto. Tylko jeszcze jedna prośba: przestań podbijać do mojej kobiety, skoro Twoja żona też nie jest niczego sobie. Nadal nie wiem, jak udało Ci się wyrwać naszą Fionnę. 
Get good job with good pay and you're okay. 
Money, it's a gas. 
Grab that cash with both hands and make a stash.

____________
tytuł zaczerpnięty z:THE WITCHER III RAP 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz