16 maja 2017

Podsumowanie listy obecności


Podsumowanie LO


Tak oto nadeszła pierwsza czystka po liście obecności. Nasze szeregi uszczupliły się o trzech autorów, reszcie dziękujemy za trwanie w tym miejscu i aktywne uczestniczenie w życiu bloga. Niezmiernie cieszymy się z faktu, że tak spora ilość autorów wpisała się na pierwsze LO i oczekujemy, że kolejne miesiące przyniosą tu coraz to nowsze duszyczki, a starzy autorzy nie opuszczą naszych szeregów. 


Usunięci autorzy:
Xayah Vastaya- Xal De Esaan
Lokasenna- Cassiel
Bździąga- Maiev


Pozostaje jeszcze sprawa przesunięcia Festiwalu Wiosny w Cledo. Wyznaczona data (13.05.2017) została przeniesiona na dzień ... no właśnie. Prosimy Was abyście w komentarzach dali znać jaki termin Wam najbardziej odpowiada. Zgłoszenia autorów, którzy mieli zamiar wziąć udział w zabawie nadal są aktualne. Zachęcamy również nowszych autorów do wzięcia udziału w festynie i zaproponowania zabaw, jakie mogą pojawić się w tym miejscu. Każdy z nas otwarty jest na nowe propozycje z rozwijaniem tego wydarzenia oraz uwagi do poprawienia ewentualnych niedociągnięć.

Zachęcamy również do pozostawiania ciekawych plotek w administracji bloga. Komentarze te można oczywiście wstawiać anonimowo, tak, aby nikt nie czuł się skrępowany. Jeszcze raz dziękujemy za Waszą aktywność i życzymy udanej zabawy!

Postacie biorące udział w zabawie:
Shepard
Willow
Ray
Febe
Ignis
ÝrilAnemone An | Cyber Pers | Untitled
Von | xDragonKingh

2 komentarze:

  1. Mi odpowiada każdy weekend w godzinach wieczornych. Co do zabaw... Nad tym muszę się zastanowić, potem dam znać administracji na gg.

    Shepard

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bym nie mogła tylko 10 czerwca, a tak to mi większość dni odpowiada, tylko bym prosiła, aby zacząć wcześniejszym wieczorem, bo punkt 22 idę spać :D (chyba że się wciągnę to posiedzę dłużej, tylko że muszę mieć czas by się wciągnąć)

    Willow

    OdpowiedzUsuń